Ebooki bajki, bajeczki, opowiadania dla dzieci - elektroniczne książki i książeczki

W naszej ofercie znajdziesz także ebooki: edukacyjne, dla dzieci oraz opowiadania i powieści. Możesz kupić ebook'a bezpośrednio tutaj - wyślij maila na: marketing@poswojsku.pl i napisz jakiego ebooka chcesz kupić - wykaz dostępnych ebook'ów - poniżej (w tym z zakresu: księgowość, rachunkowość, finanse, marketing, reklama, informatyka.

Ebooki: bajki, bajeczki, opowiadania dla dzieci - elektroniczne książki i książeczki

Ebook - elektroniczna książka - co to takiego? Ebook - to prawie taka sama książka jak książka drukowana, tylko że nie trzymasz w ręku papieru, tylko ebooka przechowujesz na urządzeniu elektronicznym. Dzięki ebookom oszczędzasz papier, czyli także drzewa.

U nas większość naszych szkoleń - materiałów edukacyjnych - możesz nabyć w jednej z trzech postaci:

1. ebook - zobacz poniżej

2. szkolenie internetowe bez wsparcia trenera, największa różnica w porównaniu z ebookiem, to interaktywne materiały, no i przede wszystkim możliwość zaliczenia testu zaliczeniowego i otrzymania Certyfikatu zaświadczającego ukończenie szkolenia (dotyczy szkoleń płatnych)

3. szkolenie internetowe ze wsparciem trenera, otrzymujesz wszystko to samo co w punkcie 2. (materiały, Certyfikat), ale dodatkowo otrzymujesz WARSZTATY wirtualne z trenerem/ką - zobacz opisy szkoleń elearning (dotyczy szkoleń płatnych)

 

 

 

Zobacz podobne artykuły do: Ebooki elektroniczne książki i poradniki finanse, księgowość, marketing, zarządzanie

szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym