Szkolenia informatyczne: biuro, technologie internetowe, egzaminy technik

CENA - OFERTA: Jesteś zainteresowany/na kursem – zapraszam do kontaktu ze mną, szczegóły: www.poswojsku.pl .

kurs tworzenie witryn www
szkolenie technik informatyk programista inf.03 ee.09 inf.04 egzamin przygotowanie

 

Tworzenie responsywnych mobilnych stron www szkolenie bezpłatne poradnik

flag language

Tworzenie responsywnych mobilnych stron www bezpłatne szkolenie poradnik internetowy. Jak zrobić responsywną stronę internetową?

 

Zapewne widziałeś/aś wiele książek i poradników z zakresu tworzenia stron www i zastanawiasz się dlaczego powinieneś/aś przeczytać mój poradnik na temat tworzenia responsywnych mobilnych stron www? Większość z nich napisane zostało przez fanatyków programowania i technologii, poruszających wiele technologicznych zagadnień związanych z programowaniem stron internetowych. Moja książka jest inna, zupełnie inna. Nie jestem programistą czy jak wolisz informatykiem z wykształcenia, tylko .. marketingowcem oraz designerem. Opierając się na doświadczeniach zawodowych, postanowiłem przygotować takie materiały, które nie obejmą całego zakresu podstawowych technologii, tylko określony wycinek umożliwiający stworzenie funkcjonalnych, responsywnych stron www.

 

Jak zrobić responsywną stronę internetową?

 

Tworzenie responsywnych mobilnych stron www bezpłatne szkolenie poradnik internetowy - NIE DLA INFORMATYKÓW?

 

Tworzenie responsywnych mobilnych stron www bezpłatne szkolenie poradnik internetowy

 

Jeżeli nie chcesz obciążać swojej głowy zbyt dużą ilością technologicznych informacji, ale chcesz nauczyć się na kilku konkretnych przykładach tworzenia responsywnych stron www - idealnie trafiłeś/aś. Po tn poradnik mogą sięgnąć nawet osoby, które zupełnie nie mają pojęcia o technologiach internetowych, gdyż w prosty, przystępny sposób wyjaśniam jak działa nowoczesna strona www. Pokazuję sposób budowy strony internetowej począwszy od zbudowania szkieletu html, poprzez odpowiednie modelowanie jej wyglądu wykorzystując głównie CSS3, a także framework Javy Script - jQuery. W drugiej części poradnika omówię framework CSS - Bootstrap 3, ułatwiający budowę i design tworzonych za jego pomocą stron www.

 

Tworzenie responsywnych mobilnych stron www szkolenie poradnik

Tworzenie responsywnych mobilnych stron www szkolenie poradnik - ZROZUMIAŁY JĘZYK PRZEKAZU UCZYNI Z CIEBIE MISTRZA w tworzeniu stron www.

Jak zrobić responsywną stronę internetową?

Poszczególne technologie pokazuję i objaśniam na bazie działających, nowoczesnych stron www, udostępniając kody stron wraz z ich szczegółowym opisem. Moje materiały napisane są prostym zrozumiałym językiem i skupiają się na praktycznym wykorzystaniu istniejących technologii. Kto nie powinien sięgnąć po tę książkę lub jak wolisz poradnik? Jeżeli szukasz szczegółów dotyczących technologii internetowych: CSS, HTML, Bootstrap, JavaScript, jQuery - znajdziesz je w innych książkach lub na właściwych stronach internetowych. Specyfikacje poszczególnych technologii są szeroko dostępne w internecie. Podkreślam: specyfikacje technologii, natomiast praktyczne sposoby ich wykorzystania, pojawiają się dużo rzadziej i zwykle pisane są przez programistów posługujących się niejednokrotnie niezrozumiałym językiem dla większości ludzi spoza branży IT. Przygotowując materiały, tym chciałem się przede wszystkim odróżniać – prostotą języka i przedstawianych treści.

 

Jak zrobić responsywną stronę internetową?

Tworzenie responsywnych mobilnych stron www szkolenie poradnik - AUTOR i ZAŁCZNIKI

Kolejne części poradnika o tworzeniu responsywnych i mobilnych stron www będę publikował systematycznie - co kilka dni. Serdecznie zapraszam ;).

Do książki w formule poradnikowej dołączone są:

Strona internetowa oparta na HTML5 i CSS3, zawierająca menu animowane za pomocą CSS3 (drop down)

5 stron internetowych opartych na HTML5, CSS3, jQuery

2 strony oparte na Bootstrap:

• Tzw. wszystkie strony na jednej – scrollowanie strony

• Strona wykorzystująca animacje CSS3 i jQuery (z pluginem) – pojawianie się kolejnych elementów podczas przewijania strony

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

Darek Gołębiowski, Doradca biznesowy, twórca i zarządzający portalami internetowymi poswojsku WYKSZTAŁCENIE:

Uniwersytet Łódzki; Marketing i Zarządzanie – 1991-1996 r.

SAN-Łódź; Studia Podyplomowe: Zaawansowane aplikacje multimedialne i ich zastosowania; 2013-2014


 SZKOLENIE STACJONARNE a także DORADZTWO IT

Jeżeli jesteś zainteresowana/y

* szkoleniem stacjonarnym- przeprowadzam szkolenia zarówno otwarte jak i zamknięte  i/lub

* doradztwem it- tworzę responsywne i mobilne strony www, doradzam w zakresie niezbędnych zmian odnośnie już istniejących stron www

z zakresu Tworzenie responsywnych i mobilnych stron www, w tym HTML5, CSS3, JavaScript, Drupal 7, JSON, jQuery, Angularjs, Backbonejs, nodejs - zapraszam do kontaktu: marketing@poswojsku.eu

 

Zobacz w menu podobne artykuły do: Tworzenie responsywnych mobilnych stron www bezpłatne szkolenie poradnik internetowy

 

Polski

Budowa responsywnych i mobilnych stron internetowych

bezpłatny kurs internetowy szkolenia, filmy: kliknij w temat, którego chcesz się nauczyć

szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym