Depresja porady jak wykryć depresję w jaki sposób walczyć z depresją i jak pokonać depresję

flag language

DEPRESJA PORADY: Depresja jak wykryć depresję w jaki sposób walczyć z depresją jak pokonać depresję

 

Witaj - czy wiesz dlaczego wyklikałeś/aś tę stronę o depresji? Skoro jesteś na stronach poświęconych depresji zapewne masz jakiś problem. Może czas się przyznać: "mam depresję"? Ale nie śpiesz się! Spokojnie przeczytaj moje informacje o początkach depresji, rozwoju depresji, pogłębianiu się depresji i wreszcie o tym jak depresję zwalczyć. I nie licz na szybkie postępy, bo szybko z depresji może Cię wyciągnąć jedynie cud.

 

Depresja jest chorobą, która atakuje podstępnie i powoli. Bardzo często następuje w trakcie tzw. "bycia na szczycie". Oto kolejne etapy popadania w depresję:

DEPRESYJNE POCZĄTKI

powolutku w Twoim życiu coś nagle zaczyna się zmieniać, tracisz radość z posiadania rzeczy i przebywania w Twoim ulubionym otoczeniu - depresja powoduje, że przebywanie z osobami, które kochasz i lubisz sprawia coraz mniej przyjemności.

Depresja załamanie stany depresyjne kobieta mężczyzna

DEPRESYJNE ZMĘCZENIE - codzienność a depresja

coraz trudniej jest wstawać rano, coraz trudniej skupić się na pracy, coraz trudniej zasnąć i znowu .. coraz trudniej wstać.

DEPRESYJNE ZAŁAMANIE - DEPRESJA GÓRĄ - depresja = równia pochyła w dół!

nic ci się nie udaje, tracisz kontakt z rzeczywistością, na niczym ci nie zależy. Katastrofa w życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym jest coraz bliżej. A najgorsze jest to, że ciągle się uśmiechasz w otoczeniu innych ludzi i płaczesz, gdy jesteś sam/a .. depresja się pogłębia!

DEPRESJA i co dalej z depresją? Istnieją trzy warianty:

  1. żyjesz dalej, ale co to za życie z depresją a bez przyjemności i radości, bez celu i sensu - depresyjnie załamany/a?
  2. kończysz z depresją i z .. sobą ;( - NIE POZWÓL NA TO ABY DEPRESJA CIĘ ZABIŁA!
  3. zaczynasz walkę z depresją, teraz albo nigdy, Ty albo ona - zabójcza depresja - wybieraj ..

W jaki sposób rozpoznać depresję

Źle się czujesz, masz objawy chorobowe, często chorujesz i czujesz się coraz gorzej. Wstajesz rano i twój stan powoduje, że wcale nie czujesz radości. Widzisz swoich bliskich i .. jakoś nie masz wielkiej radości z tego, że oni są przy Tobie. Idziesz do sklepu i nie możesz się na nic zdecydować. Podobnie w innych miejscach - nie możesz się zdecydować. Masz problemy z podejmowaniem decyzji. Sam/a już nie wiesz czego chcesz i co sprawi Ci przyjemność. Właściwie to masz wrażenie, że nic już nie wiesz, nic nie ma sensu. Może nawet życie nie ma dla Ciebie sensu?

Wierz mi, życie ma sens, każde życie ma sens, a Ty prawdopodobnie nie masz ochoty do życia z powodu depresji!

 

Depresja jak wykryć depresję w jaki sposób walczyć z depresją jak pokonać depresję - co mam zrobić?

Dlaczego się tak dzieje - jak przywołać szczęście a jak pozybyć się nieszczęścia?

Szczęście i nieszczęście to przypadek w naszym życiu czy zamierzone działania? A jeżeli działania, to jak spowodować, aby znaleźć się w krainie szczęścia i uniknąć nieszczęścia i depresji? Zapraszam dalej! Zobaczysz mój punkt widzenia na budowanie szczęścia i omijania nieszczęścia, zbudujemy razem drogę do Twojego sukcesu, w szczęściu zawodowym i prywatnym! Wspólnie podłożymy fundamenty pod wyleczenie Ciebie z depresji. Rozwiniemy motto: sukces daje szczęście - szczęście daje sukces! Unikniesz depresji lub jeżeli depresja ma Cię w swoich szponach - dokopiesz depresji i pozbędziesz się jej - raz na zawsze - depresjo precz!

 

Ciąg dalszy o DEPRESJI: Jak pokonać depresję ..

Zobacz w bocznym menu podobne artykuły do: Depresja jak wykryć depresję w jaki sposób walczyć z depresją jak pokonać depresję

szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym