Zabawa: praca nie tylko na wakacje z poswojsku.info - niestety - jedynie dla osób kreatywnych

Zabawa: praca nie tylko na wakacje z poswojsku.info - niestety - jedynie dla osób kreatywnychOSTRZEGAMY! Ta zabawa - praca nie tylko na wakacje, jest bezpłatna i zupełnie za darmo można coś wygrać :) albo i nie wygrać, ale zabawa będzie na pewno! Wakacje i praca :) i poswojsku ;).

Szukasz pracy na wakacje? No to już znalazłeś/aś pracę na wakacje :).

ZABAWA  z poswojsku.info - NIESTETY - JEDYNIE DLA OSÓB KREATYWNYCH

Portal www.poswojsku.info poszukuje pomysłu na hasło reklamowe – slogan portalu (literkowy lub obrazkowy ;) ). Ogłaszam więc konkurs o nazwie: ZABAWA NA WAKACJE z poswojsku.info! 24 czerwca na naszym portalu umieścimy dodatkowe informacje odnośnie zabawy. Zapraszam!

SLOGAN - WYMAGANIA

Slogan – hasło reklamowe w naszej zabawie może przemawiać:

a. literkami, wyrazami, słowami, błędami, itp. - czyli typowy tekst typowego Polaka, szczególnie lubimy rymowanki ;) – i może jednak preferujemy bez błędów ;)

b. grafiką – obrazkiem – picturem, itd. - mowa jest srebrem, milczeniem – złotem, a dobra grafika warta jest tysiąca najlepszych słów!

 

NAGRODA DLA ZWYCIĘZCY ZABAWY - PRACA NIE TYLKO NA WAKACJE z poswojsku.info - NIESTETY: JEDYNIE DLA OSÓB KREATYWNYCH!

 

UWAGA! Zwycięzca, którego hasło wybierzemy, otrzyma cenną nagrodę:

I BAARDZO NIESTANDARDOWĄ

Każda osoba, która wymyśli hasło reklamowe - slogan naszego portalu edukacyjno-informacyjnego www.poswojsku.info i prześle do nas ten slogan na maila szkolenia@poswojsku.info , otrzyma PREZENT – na jej cześć napiszemy wierszyk, oczywiście pod warunkiem, że nam co nieco o sobie opowie :).

 

A jeżeli zwycięzca nie będzie chciał wierszyka – trudno możemy zaoferować np. 50% rabat na 1-o szkolenie elearning.

ALLLE!

 Zabawniej wybrać wierszyk, roztropniej – rabat.

Ale czy roztropność ma sens? TWÓJ wybór J. Ty tu rządzisz.

 

JEŻELI WYBIERZESZ ROZTROPNOŚĆ A NIE ZABAWĘ – MOŻESZ OTRZYMAĆ 

1-o szkolenie elearning zupełnie gratis, ale spośród wskazanych przez nas! Oczywiście będziesz musiał/a dostosować się do zaproponowanego przez nas terminu ;).

lub

1-o szkolenie elearning za 50% - dowolne! Oczywiście będziesz musiał/a dostosować się do zaproponowanego przez nas terminu J.

Slogan możesz przesłać na: szkolenia@poswojsku.info - Spróbuj swojej kreatywności!

 Zabawa: praca nie tylko na wakacje z poswojsku.info - niestety - jedynie dla osób kreatywnychNASI GRAFICY OBECNIE PRACUJĄ NAD PRZYGOTOWANIEM SOWY DO BYCIA SLOGANEM - MOTTEM - LOGIEM PORTALU (przynajmniej w tle), więc ten motyw raczej sobie odpuść {#emotions_dlg.laughing}.

szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym