Szkolenia informatyczne: biuro, technologie internetowe, egzaminy technik

CENA - OFERTA: Jesteś zainteresowany/na kursem – zapraszam do kontaktu ze mną, szczegóły: www.poswojsku.pl .

kurs tworzenie witryn www
szkolenie technik informatyk programista inf.03 ee.09 inf.04 egzamin przygotowanie

 

Bezpłatne szkolenie Skuteczna sprzedaż czyli Profesjonalna Obsługa Klienta część - darmowy kurs on-line

flag language

Szkolenie Skuteczna sprzedaż czyli Profesjonalna Obsługa Klienta wprowadzenie

 

Sprzedawanie - najstarsze i jak twierdzi wielu uprawiających tę profesję - najwspanialsze zajęcie na świecie. A wszystko dlatego, że można skupić się na zaspokojeniu potrzeb ludzkich - potrzeb i oczekiwań naszego kochanego Klienta.

Sprzedaż jest jednym z najważniejszych procesów w każdej komercyjnej - nastawionej na zysk - organizacji. Kolokwialnie rzecz ujmując, sprzedaż jest:

A sztuką wciskania Klientom, produktów wytwarzanych przez daną firmę,

B zaspokajaniem potrzeb Klientów poprzez dostarczanie im pożądanych przez nich produktów i usłu.

Sam wybierz, która z wersja A czy B jest bliższa Twemu sercu, a która rozumowi ;).

Sprzedaż - techniki, telemarketing, skuteczność?

 

szkolenie Profesjonalna Obsługa Klienta

 

Co ciekawe, skuteczne sprzedawanie dotyczy niejednokrotnie produktów nie zawsze potrzebnych, a czasami wręcz zbędnych. Sprzedaż wraz z całym szeroko pojętym zarządzaniem marketingowym ma za zadanie zaspokojenie istniejących potrzeb Klientów lub też wytworzenie tych potrzeb, no bo przecież bardzo często mamy z przypadkiem, że produkt jest a potrzeb pod jego posiadanie - brak. Wówczas firma (marketing i sprzedaż) muszą takowe potrzeby u Klientów - w ich mentalności i psychice - wytworzyć.

 

 

Skuteczny sprzedawca jest jednym z najważniejszych elementów niezbędnych do sukcesu komercyjnego każdej firmy, stanowi on niezbędny element każdego działu sprzedaży. Jest w rzeczywistości najstarszym zawodem świata. I choć niektórzy spece się sprzeczają kto był wcześniej sprzedawca czy prostytutka, to uważam, że takie rozważania nie mają sensu, gdyż prostytutka to jeden z najlepszych, bo opartych o faktyczne potrzeby Klientów :) - przykładów profesjonalnego podejścia do sprzedaży i zawodu sprzedawcy.

 

Materiały pochodzą z mojego szkolenia Profesjonalna Obsługa Klienta, które prowadzę, no wiesz - tak tradycyjnie, w sali szkoleniowej :), już ponad 10 lat. Prawa autorskie należą do mojej firmy doradczo-szkoleniowej GDDM Potęga Wiedzy www.gddm.com.pl . Oczywiście jakbyś był/a zainteresowany/a uczestnictwem w moim szkoleniu tradycyjnym z obsługi klienta - daj znać :) - serdecznie zapraszam.

Zobacz w bocznym menu podobne artyuły do: Bezpłatne szkolenie Skuteczna sprzedaż czyli Profesjonalna Obsługa Klienta część - darmowy kurs on-line

 

Polski
szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym