Zarządzanie zmianą w globalnej gospodarce i przedsiębiorstwach

flag language

XXI wiek, to czas bardzo szybkich zmian społecznych i gospodarczych, a także zmian w przedsiębiorstwach. Niezmiernie szybko zmienia się otoczenie, w którym działają firmy. Jeszcze kilka lat temu do osiągnięcia sukcesu wystarczyła znajomość branży, dobry produkt, profesjonalny i pracowity zespół pracowniczy. Niestety globalizacja gospodarki spowodowała, że Polska nie jest już zieloną odizolowaną wyspą, tylko jednym z elementów międzynarodowego organizmu gospodarczego. A to z kolei powoduje, że elementy wymienione powyżej: znajomość branży, dobry produkt, profesjonalny i pracowity zespół pracowniczy – zdecydowanie nie wystarczą do rozwijania nawet niewielkiej firmy. Obecnie do zarządzania i rozwijania firmy potrzebna jest interdyscyplinarna wiedza obejmująca – poza wyżej wymienionymi elementami – także: znajomość warunków gospodarczych w jakich przedsiębiorstwo musi działać. W szczególności niezbędna jest znajomość przyzwyczajeń, oczekiwań i potrzeb konsumentów i potencjalnych konsumentów.

Zarządzanie zmianą w globalnej gospodarce i przedsiębiorstwach

Aby wszystkim uświadomić szybkość zmian w obecnych czasach przygotowaliśmy specjalny film animowany „Chaos w gospodarce a modernizacja przedsiębiorstw (Zarządzanie zmianą w globalnej gospodarce)”, pokazujący dynamikę zmian. 

Zzapraszam do obejrzenia filmu prezentującego zmiany w globalnej gospodarce i w przedsiębiorstwach.

Aby lepiej zrozumieć potrzebę zmian - zalecamy obejrzenie poniższego filmu, ukazującego zmiany w międzynarodowych finansach i gospodarce. Klikni znaczek PLAY (trójkąt), aby rozpocząć seans.

 

Menu: "Chaos w gospodarce a modernizacja przedsiębiorstw"

Co myślisz na temat treści zawartej w artykule: Zarządzanie zmianą w globalnej gospodarce i przedsiębiorstwach?

szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym