travicom.eu materiały na podłogę: taras werandę garaż

Kostka brukowa Zimowa Promocja 2020 rabat 10%

Zima za nami, a wiosna to czas na roboty budowlane :). Dlatego z końcem zimy ruszyliśmy z promocją 10% rabatu!! UWAGA! Aby skorzystać z PROMOCJI ZIMOWEJ - podaj podczas zamawiania kod rabatowy: "KOSTKA PROMO ZIMA 2020". Najwyższej jakości kostka brukowa dostarczana z renomowanych firm. Oferujemy kostkę w nowoczesnej technologii barwienia, impregnacji VIVID COLOR pozwalającą na zachowanie długotrwałej intensywności koloru oraz odporności na przyjmowanie plam i wykwitów.

travicom.eu materiały na podłogę: taras werandę garaż

Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków unijnych UE szkolenie standard

flag language

Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków unijnych UE szkolenie standard

Witam serdecznie w szkoleniu: Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków unijnych - UE POKL lub jak inni mówią: szkolenie Zarządzanie projektami - szkolenie elearning - ujęcie projektu współfinansowanego ze środków UE.

Jest to szkolenie w wersji STANDARD, a więc nie kończy się Testem zaliczeniowym. Gdybyś potrzewował/a Certyfikatu ukończenia szkolenia - zapraszm na moje szkolenia stacjonarne.

Szkolenie z zarządzania projektami opracowałem na podstawie własnego wieloletniego doświadczenia zawodowego, w trakcie którego wielokrotnie zarządzałem mniejszymi i większymi projektami. Jedenaście projektów, to były projekty współfinansowane ze środków UE. Zarządzanie projektami oparłem na kilku doskonale znanych od lat metod.

Zarządzanie projektami - podstawy teoretyczne:

Podejście Tradycyjne - podział Projektu na fazy/ etapy

SCRUM - Zarządzanie Produktem

Agile - zarządzanie "zwinne"

SMART - Specific - Measurable - Acceptable - Realistic - Time-bound

Kolejne części szkolenia opisują podstawy teoretyczne niektórych z metod zarządzanie projektem - produktem. Na końcu bezpłatnego szkolenia z Zarządzania Projektami znajdziesz kompletne informacje dotyczące budowy zarządzania projektami oraz skutecznego zarządzania projektem.

 

 

Zobacz w menu podobne artykuły do: Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków unijnych UE szkolenie standard

szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym