Szkolenia informatyczne: biuro, technologie internetowe, egzaminy technik

CENA - OFERTA: Jesteś zainteresowany/na kursem – zapraszam do kontaktu ze mną, szczegóły: www.poswojsku.pl .

kurs tworzenie witryn www
szkolenie technik informatyk programista inf.03 ee.09 inf.04 egzamin przygotowanie

 

Szkolenia warsztaty e-learning i szkolenia tradycyjne płatne i bezpłatne szkolenie elearning

Szkolenia Standard a szkolenia Premium - teoria i wirtualne warsztaty - jaka jest różnica.

Dziękuję za zainteresowanie ofertąGrupy Kapitałowej GDDM Potęga Wiedzy (gddm.com.pl ) & poswojsku.pl sp. z o.o. (poswojsku.eu) . Od ponad 10 lat organizujemy i przeprowadzamy szkolenia tradycyjne (w sali szkoleniowej), dostarczając wysokiej jakości usługę szkoleniową zarówno szkolenia zamknięte (dla grup zorganizowanych) jak i otwarte (dla pojedynczych osób). Na bazie szkoleń tradycyjnych, opracowaliśmy szkolenia elearning, czyli kursy internetowe. Nauka on-line jest bardzo efektywnym sposobem pozyskiwania wiedzy i bardzo popularnym, a do tego dużo tańszym niż uczestnictwo w szkoleniach tradycyjnych.

Szkolenia e-learning – dwa rodzaje kursów internetowych - nauki on-line:

 

Szkolenia z grupy Premium

płatne szkolenia on-line, kursy ze wsparciem trenra/ki, zapewniające materiały tekstowe, multimedia edukacyjne, ćwiczenia, warsztaty, Test zaliczeniowy i Certyfikat

Szkolenia z grupy Standard - linki do naszych bezpłatnych szkoleń - poniżej ;)

bezpłatne szkolenia on-line, kursy proste, tekstowo obrazkowe, kursy on-line dostępne bezpośrednio na poswojsku.info; szkolenia bezpłatne nie wymagają logowania, nie umożliwiają zdobycia Certyfikatu, ani nawet do tych szkoleń nie dostarczamy Testu zaliczeniowego, ALE .. SZKOLENIA STANDARD SĄ ZUPEŁNIE ZA DARMO :) - patrz poniżej

 

Szkolenia z grupy Standard- bezpłatne, proste szkolenia on-line - tekstowe

  1. Aby uczestniczyć trzeba kliknąć w wybrane szkolenie i zapoznać się z treściami tam zawartymi. Jest to INDYWIDUALNA NAUKA. Szkolenia te charakteryzują się:
  2. Są w 100% bezpłatne, a treści w porównaniu do treści Premium są ograniczone do niezbędnego minimum
  3. Nie oferujemy do nich żadnego wsparcia, w tym wsparcia trenera/ki
  4. Nie ma dostępu do Ćwiczeń ani do Warsztatów
  5. Nie kończą się Testem zaliczeniowym, uprawniającym do uzyskania stosownego Certyfikatu
Szkolenia bezpłatne są za .. zupełnie darmo, ale są to nasze szkolenia w wersji mającej już 1 rok, udostępnione w wersji tekstowej z wyświetlanymi reklamami. Do szkoleń bezpłatnych nie otrzymasz ćwiczeń, wsparcia trenera/ki. Szkolenie bezpłatne nie daje także możliwości wykonania testu zaliczeniowego oraz uzyskania certyfikatu ukończenia szkolenia bezpłatnego. Szkolenie płatne czy szkolenie bezpłatne? Twój wybór. Zapraszamy zarówno na szkolenia płatne jak i na szkolenia bezpłatne ;). Oczywiście wyjątkiem są szkolenia udostępniane bezpłatnie jako dodatek do szkoleń płatnych np. w Księgowości Moduł I - gratis przy równoczesnym zakupie Modułów II i III-Teoria. Ze szkoleniami bezpłatnymi zapoznajesz się tutaj, natomiast szkolenia płatne odbywają się na portalu szkoleniowym elearning: nauka.poswojsku.pl

NOWOŚĆ! Bezpłatne szkolenie on-line Standard:  Marketing przedsiębiorstw - podstawy wiedzy – szkolenie elearning

darmowa wersja szkolenia elearning on-line przez internet .. link

Bezpłatne szkolenie elearning on-line Standard: Księgowy – zawód z przyszłością - kurs księgowości on-line – szkolenie księgowe elearning

darmowa wersja szkolenia elearning online .. (więcej)

Masz pytanie: szkolenia@poswojsku.info 

Oferta PREMIUM szkolenia elearning on-line: Księgowy – zawód z przyszłością - kurs on-line pełnej księgowości – szkolenie księgowe elearning ..

Szkolenia elearning bezpłatne standard

 

Szkolenia z grupy Premium - płatne komercyjne szkolenia, stworzone poprzez połączenie tekstów, obrazów i dźwięków

  1. Wykaz naszych szkoleń znajdziesz w zakładce SZKOLENIA ELEARNING (górne menu) , a po zapisaniu się na wybrane szkolenie elearning i uzyskaniu dostępu - kursy on-line w postaci multimedialnej odbywają się na naszej platformie edukacyjnej - elearning - pod adresem www.nauka.poswojsku.pl
  2. Są płatne, a treści w porównaniu do treści Standard są rozszerzone o np.: dodatkowe informacje merytoryczne, wzory dokumentów, przykłady, multimedia
  3. Szkolenia Premium objęte są wsparciem naszej firmy, w tym trenera/ki pomagającego/ej zrozumienie prezentowanych treści
  4. Udostępniamy Ćwiczenia i/lub Warsztaty wraz ze wsparciem trenera/ki (ocena rozwiązanych materiałów, mail, czat on-line, itp.)
  5. Szkolenia Premium kończą się Testem zaliczeniowym, uprawniającym do uzyskania stosownego Certyfikatu (przesyłamy go mailem w pliku .pdf po rozwiązaniu Ćwiczeń i zaliczeniu odpowiedniego Testu)

Dzięki zainwestowaniu w 2010 roku w rozwój technologii prowadzimy także szkolenia w formule e-learning. Szkolenia e-learning udostępniamy na dwóch portalach:

poswojsku.info – szkolenia bezpłatne oraz szkolenia płatne

nauka.poswojsku.pl – szkolenia płatne - multimedialne

Przy czym nie ograniczamy się jedynie do udostępniania materiałów szkoleniowych, ale oferujemy aktywne wsparcie dla uczestników naszych szkoleń e-learning. Wraz z materiałami szkoleniowymi teoretycznymi udostępnianymi w internecie, dostarczamy drogą mailową także:

* wzory dokumentów

* materiały interaktywne

* ćwiczenia (warsztaty) do wykonania

W trakcie kursu Uczestnik ma kontakt mailowy i on-line-czat edukacyjny z trenerem/ką, którzy pomagają w:

* zrozumieniu przedstawianych zagadnień

* rozwiązywaniu ćwiczeń

OPIS SZKOLEŃ PŁATNYCH

Pełen REGULAMIN szkoleń: https://www.poswojsku.info/elearning/Regulamin-dla-uczestnikow-szkolen-elearning-odbywanych-na-nauka-poswojsku-pl.html

Po dokonaniu wpłaty Uczestnik szkolenia zostaje dodany do grupy szkoleniowej. Warunkiem zapisania do danej grupy jest wpłynięcie określonej kwoty przed rozpoczęciem danej edycji szkolenia.

 

Szkolenie dostępne jest na www.nauka.poswojsku.pl – teoria, multimedia - natomiast wzory dokumentów i materiały interaktywne - przesyłane są na maila, podobnie ćwiczenia do wykonania. W wersji ze wsparciem trenerki w trakcie kursu Uczestnik ma kontakt mailowy z trenerką.

Przewidujemy maksymalnie po dwa tygodnie na szkolenie, ale gdyby Uczestnik chciał przedłużenia o 1 tydzień – nie będzie problemów (oczywiście bez dodatkowych opłat).

Jak wyglądają warsztaty?

Mailem wysyłamy ćwiczenia do wykonania oraz dostarczamy wsparcie – kontakt mailowy i/lub (w wersji VIP) indywidualny czat z trenerką/em. Szczególnie ważne jest to w szkoleniach gdzie ważna jest część warsztatowa – np. księgowania nie da się nauczyć poprzez samo poznanie teorii, ktoś musi pomóc w pierwszych księgowaniach i wytłumaczyć schematy księgowań. I w tym jesteśmy dobrzy. Ćwiczenia Uczestnik szkolenia otrzymuje seriami – po wykonaniu każdej serii odsyła je na konto trenerki. Z kolejną serią ćwiczeń Uczestnik otrzymuje opis „swoich wcześniejszych dokonań - czyli co w poprzedniej serii ćwiczeń zrobił dobrze a co źle i jak należy zrobić poprawnie.

Jak wygląda test zaliczeniowy i ile jest czasu na jego rozwiązanie?

Uczestnik szkolenia ma 3 podejścia – każde po 15 minut na rozwiązanie testu zaliczeniowego. Jeżeli za pierwszym razem nie uda się go poprawnie rozwiązać – Uczestnikowi pozostają jeszcze dwa podejścia. Jeżeli się nie uda zdać – nie ma problemu, sprawdzimy w czym tkwi problem i udzielimy odpowiednich porad, aby Uczestnik zdał Test i uzyskał nasz Certyfikat zaliczeniowy.

Czy naprawdę można się tak nauczyć wybranego zagadnienia – poprzez elearning?

Przy naszym podejściu i rzetelnej pracy uczestnika – można posiąść wiedzę księgowego, marketingowca, handlowca, informatyka, itd. Jeżeli szuka Pan/i sposobu na stosunkowo tanie i skuteczne podniesienie swoich kwalifikacji – zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

 

Szkolenia i warsztaty tradycyjne bezpłatne dofinansowane przez UE - dotacje unijne

 Szkolenia bezpłatne posiadamy w ofercie podczas realizacji projektów UE - niestety obecnie nie realizujemy żadnych projektów szkoleniowych.

Zobacz w bocznym menu podobne artykuły do: Szkolenia warsztaty e-learning i szkolenia tradycyjne płatne i bezpłatne szkolenie elearning

Polski
szkolenia bezpłatne kolejne lekcje
kursy, porady, artykuły znajdziesz w Menu Tematycznym